Poznaj inne oblicze designu

Poznaj inne oblicze designu

23 lis, 2018

Chcesz dowiedzieć się, jak łączyć szacunek do tradycji z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości? Albo w jaki sposób projektować z myślą o osobach z niepełnosprawnościami? A może chciałbyś, aby Twoje dzieci wzięły udział w zajęciach z projektowania w nowoczesnych technologiach? Jeśli tak to koniecznie przyjdź na konferencję _zmysły_vs_rzeczy_, która zaprezentuje szerokie spektrum współczesnego projektowania. Odbędzie się ona już 29 listopada w Krakowie.
 

Podczas wydarzenia, które jest organizowane w ramach projektu Miasto Kreatywne, będzie można nie tylko wysłuchać ciekawych wykładów, które wygłoszą wybitni eksperci zajmujący się na co dzień designem i projektowaniem uniwersalnym. Będzie można też dowiedzieć się więcej na temat tego, jak design może pomagać w rozwoju naszych firm oraz miast.

To jednak nie wszystko – z myślą o dzieciach i młodzieży zaplanowano z kolei wyjątkowe warsztaty, m.in. z projektowania w nowoczesnych technologiach NFC i 3D. Z kolei dorośli będą mogli przejść po szczególnej ścieżce sensorycznej stworzonej w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w zupełnej ciemności. Nie bez powodu, bo dzięki temu lepiej uświadomią sobie warunki codziennego życia osób z niepełnosprawnością wzroku.

Wciąż można zapisać się mailowo na to wydarzenie: Monika.Trybon@umwm.pl. Więcej informacji, w tym program, można znaleźć na Facebooku.

Źródło grafiki oraz tekstu