Wielkanocny IV etno-plener fotograficzny w Zielonkach

Wielkanocny IV etno-plener fotograficzny w Zielonkach

27 kw., 2017

stachiewicz_wiosenne-bazie

Z powodu złych warunków atmosferycznych zapowiadanych na sobotę plener fotograficzny zostaje odwołany.

Za utrudnienia przepraszamy!

Po raz kolejny zapraszamy na profesjonalny plener fotograficzny w roku Stanisława Wyspiańskiego obchodzonym w gminie Zielonki. Piękno kultury ludowej utrwali w kadrach obiektywu pan Ryszard Cabała – fotograf, absolwent i wykładowca Szkoły Kreatywnej Fotografii w Krakowie oraz członek Krakowskiego Klubu Fotograficznego przy NCK. Organizatorem pleneru jest Izba Regionalna w Zielonkach, a jego motywem przewodnim będą ludowe stroje krakowskie „od Zielonek” prezentowane w wiosennym krajobrazie naszej gminy.

Wszystkich chętnych do udziału w sesji zapraszamy do budynku Biblioteki Publicznej w Zielonkach w sobotę 6 maja 2017 r.  na godz. 13.00. O godz. 14.00 wychodzimy w teren, w okolice kościoła w Zielonkach. Modeli prosimy o przyniesienie ze sobą akcesoriów wielkanocnych (np. koszyki wielkanocne, palmy, bazie, wiosenne kwiaty itp.) oraz butów typu oficerki.

Osoby, które chciałyby wypożyczyć strój z Izby Regionalnej bądź skonsultować się w sprawie stroju zapraszamy od godz. 13.00 lub dzień wcześniej.

Zapisy chętnych prowadzi biblioteka pod tel. 12 418 41 24 lub e-mailem bp.zielonki@interia.pl.

 

logo-rok-wyspiaaskiego-jpg